Dvejetainis variantas aukštyn ir žemyn - inthekitchen.lt

Cryptopia 2022. Kriptopija pereina į likvidavimą, kita birža mus apleidžia

Turinys

  cryptopia 2022 dvejetainių parinkčių rodikliai ir strategijos nemokamos

  Kriptopija pereina į likvidavimą, kita birža mus apleidžia Kriptopija perkeliama į likvidavimą, kita birža mus apleidžia. Nieko nepadarysi biržai, kurią sausio mėnesį užpuolė įsilaužėlių ataka.

  cryptopia 2022 pasirinkimo sandorių rizika

  Cryptopia, Naujojoje Zelandijoje įsikūrusi kriptovaliutų birža, paskelbė, kad nustojo prekiauti internetu skaitmeninėmis valiutomis, ir paskelbė, kad dabar ji yra likviduojama. Todėl, nors tai tikrai nėra pagrindinis pasaulinis šio sektoriaus operatorius, mus paliko dar viena birža, nuskurdinanti kriptovaliutų mainų kraštovaizdį ir sukėlusi naujų abejonių dėl šios veiklos stiprumo.

  cryptopia 2022 dvejetainių opcionų prekybos indija

  Išsamiai prisimename, kaip sausio mėn Cryptopia būtų patyręs saugumo pažeidimą a dėl įsilaužėlių atakos, kuri jam kainavo kelis milijonus simbolinių dolerių. Nepaisant šio smūgio, bendrovės direktoriai patikino investuotojus ir klientus, kad problema bus išspręsta ir kad sumažėjus sąnaudoms bus atkurtas biržos pelningumas.

  Tačiau akivaizdu, kad taip nebuvo. Iki paskelbimo biržos tarnyba kelioms valandoms buvo blokuojama dėl akivaizdžios priežiūros veiklos. Iki šiol vadovybė yra perduota likvidatoriams Davidui Ruscoe ir Russellui Moore'ui iš Grant Thornton Naujosios Zelandijos, kurie šiuo metu likviduoja turtą ir įskaito kreditorius.

  cryptopia 2022 prekybos pasirinkimo sandorių tipai

  Pranešime spaudai taip pat teigiama, kad cryptopia 2022 dienomis bus susisiekta su klientais ir tiekėjais, kad jie nustatytų tvarką.

  Roberto Raisas.

  cryptopia 2022 spragą ir eik prekybos strategiją