Front coingecko - Kur imokti kriptovaliut prekybos, Vaizdo pamokos, kaip pasidaryti kriptovaliutą

Easyfi v2

EasyFix grindų antgalis su lanksčia jungtimi užtikrina visišką ergonomiką, o garus koncentruojanti technologija - puikius valymo rezultatus.

easyfi v2

Easyfi v2 lipnios fiksacijos sistemos, mikropluošto šluostė greitai ir lengvai pritvirtinama ir nuimama nuo grindų antgalio, išvengiant kontakto su purvu. Priklausomai nuo paviršiaus užterštumo gali būti pasirenkamas vienas iš 2-jų garų srauto intensyvumo režimų.

Platus priedų asortimentas užtikrins, kad keraminės plytelės, elektrinės viryklės, gartraukiai ir mažiausi plytelių tarpai tiesiog švytės - pašalinamas net ir įsisenėjęs purvas.

easyfi v2

Nuolat pripildomas ir nuimamas vandens rezervuaras užtikrina nepertraukiamą darbą. Grindų antgalis EasyFix su lanksčia jungtimi užtikrina visišką ergonomiką, o garus koncentruojanti technologija - puikius valymo rezultatus. Dėl lipnios fiksacijos sistemos, mikropluošto šluostė greitai ir lengvai pritvirtinama ir nuimama nuo grindų antgalio, išvengiant kontakto su purvu.

easyfi v2

SC 4 EasyFix užtikrina puikius rezultatus nenaudojant cheminių valiklių. Kruopštus valymas šiuo Karcher garų valytuvu sunaikina Prie komplekto dovanojamas buteliukas vandeniui.

EasyFi V2 ( EZ ) TOKAN Price Prediction - EasyFi V2 - EZ TOKAN Update - Crypto Rahul

Savybės ir privalumai Nuolat vandeniu papildomas, išimamas vandens rezervuaras Nepertraukiamas valymas ir patogus vandens papildymas Grindų valymo rinkinys EasyFix su lanksčia jungtimi ant easyfi v2 antgalio ir easyfi v2 fiksacijos sistema grindų šluostei.

Optimalūs easyfi v2 rezulatai visų tipų kietoms grindims dėka garus koncentruojančios funkcijos Lipnios fiksacijos sistemos dėka, šluostė nuimama ir pakeičiama išvengiant kontakto su purvu. Lanksti antgalio sandūra užtikrina ergonomišką, efektyvų valymą su pilnu sąlyčiu su grindų paviršiumi, nežiūrint į naudotojo ūgį, Integruota vieta elektros laido saugojimui Saugus laido ir kitų priedų sandėliavimas Daugiafunkciai priedai Easyfi v2 v2 paviršių efektyvus valymas su grindų antgaliu, rankiniu antgaliu, apvaliu šepečiu ir t.

easyfi v2

Grindų valymo šluostė pagaminga iš aukštos kokybės mikropluošto Rūpestingam valymui ir geresniam purvo šalinimui bei surinkimui Užraktas nuo vaikų ant garų pistoleto Užrakto sistema patikimai apsaugo nuo vaikų netinkamo elgesio su įrenginiu 2-jų garo srauto intensyvumo režimų jungiklis ant rankenos Garų srauto intensyvumas gali būti pasirenkamas priklausomai nuo easyfi v2 easyfi v2 ir jo užterštumo Priedų saugojimas ir grindų antgalio parkavimas Praktiškas priedų saugojimas.

Antgalio parkavimo vieta pertraukų metu.

easyfi v2